Bieganie poza utartymi szlakami...

Witaj na blogu SZCZYPTA SZALEŃSTWA!

Piszę o bieganiu, o sportowej pasji, o życiu w biegu i o tym, że codzienność może być super jak się ją odpowiednio przyprawi:)

Szczypta szaleństwa - czyli coś więcej niż codzienność - to pójście kilka kroków dalej, czasem trochę pod prąd - wbrew temu czego "normalnie" oczekuje się od człowieka "w naszym wieku", dodanie życiu odrobiny pikanterii, trochę więcej znaczenia, trochę wysiłku, który sprawia, że życie smakuje po prostu lepiej. Tak to rozumiem. 

Ten blog jest o bieganiu (bo to dzięki tej aktywności doświadczam w życiu więcej) i  o przekraczaniu granic - tych fizycznych i tych mentalnych. Wierzę, że odrobina czegoś ponadprzeciętnego sprawia, że codzienność jest ciekawsza a życie zyskuje na wartości. Wyzwanie jest konieczne!

Jeśli ty również chcesz żyć najpełniej jak się da; czerpać z życia pełnymi garściami i nigdy nie musieć żałować, że czegoś tam nie zrobiłeś; jeśli ty też lubisz stawiać sobie wyzwania i przekraczać granice, które ktoś z jakiegoś powodu sztucznie na nas narzuca - witaj na moim blogu. Być może znajdziez tu inspirację, motywację, siłę lub poradę, która może ci pomóc. Dziel sie też swoimi pomysłami! Zapraszam również do śledzenia mnie na:

 

Zapraszam do odwiedzania bloga wszystkich Pozytywnie Zakręconych:)

K.

 

Zasady "panujące" na moim blogu:

  1. Blog jest zbiorem MOICH przemyśleń, spostrzeżeń, opinii i przygód. To co sprawdziło się u mnie nie musi sprawdzić się u Ciebie! Nie musisz zgadzać się z moją opinią (wszak mamy wolność przekonań;)).
  2. Nie daję gwarancji, że wszystkie moje osobiste rady "od serca" będą dobre dla Ciebie. Nie spodziewaj się tego i nie denerwuj na mnie jeśli coś okaże się inne niż się spodziewałaś:)
  3. Będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz jeśli coś Ci się podoba. Będę też wdzięczna za Twoją opinię różniącą sie od mojej:) Nie zgadzam się jednak na umieszczanie spamu w komentarzach. Jeszcze bardziej nie zgadzam się na obraźliwe komentarze. Kwestia kultury.
  4. Nie zgadzam sie na kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie zdjęć przedstawiających moją córkę, mnie lub moich znajomych. Żadnych wyjątków.